Velkommen til vårt påmeldingssystem

Welcome to our booking system

For å fortsette, velg ønsket arrangement
To continue, choose desired activity
Namn / Name Fra / From Til / To Nedre aldersgrense /
Minimum age
Ledig /
Available
Ridetur til Uburen 1 juli - 4 h ride at the mountain of Uburen - Venteliste01.07.201701.07.201760
Rideleir veke 2703.07.201707.07.2017125
Ridetur til Uburen 8 juli - 4 h ride at the mountain of Uburen 08.07.201708.07.2017612
Rideleir veke 2810.07.201714.07.2017146
Ridetur til Uburen 15 juli - 4 h ride at the mountain of Uburen 15.07.201715.07.2017610
Ridetur til Uburen 17 juli - 4 h ride at the mountain of Uburen 17.07.201717.07.2017612
Ridetur til Uburen 18 juli - 4 h ride at the mountain of Uburen 18.07.201718.07.2017612
Ridetur til Uburen 19 juli - 4 h ride at the mountain of Uburen 19.07.201719.07.201768
Torsdagstur 20 juli (2-timers ridetur kl 1800) - 2 h ride at 18 pm 20.07.201720.07.201767
Ridetur til Uburen 21 juli - 4 h ride at the mountain of Uburen 21.07.201721.07.2017612
Ridetur til Uburen 22 juli - 4 h ride at the mountain of Uburen 22.07.201722.07.2017612
Rideleir veke 3024.07.201728.07.2017129
Ridetur til Uburen 29 juli - 4 h ride at the mountain of Uburen 29.07.201729.07.201768
Rideleir veke 3131.07.201704.08.20171213
Ridetur til Uburen 5 august - 4 h ride at the mountain of Uburen 05.08.201705.08.2017612
Ridetur til Uburen 8 august - 4 h ride at the mountain of Uburen 08.08.201708.08.201767
Ridetur til Uburen 9 august - 4 h ride at the mountain of Uburen 09.08.201709.08.201767
Torsdagstur 10 august (2-timers ridetur kl 1800) - 2 h ride at 18 pm 10.08.201710.08.201767
Ridetur til Uburen 11 august - 4 h ride at the mountain of Uburen 11.08.201711.08.201767
Ridetur til Uburen 12 august - 4 h ride at the mountain of Uburen 12.08.201712.08.201767
Torsdagstur 17 august (2-timers ridetur kl 1800) - 2 h ride at 18 pm 17.08.201717.08.201767
Ridetur til Uburen 19 august - 4 h ride at the mountain of Uburen 19.08.201719.08.201767
Ridekurs for mannfolk 22.08.201730.09.20171615
Torsdagstur 24 august (2-timers ridetur kl 1800) - 2 h ride at 18 pm 24.08.201724.08.201767
Torsdagstur 14 september (2-timers ridetur kl 1800) - 2 h ride at 18 pm 14.09.201714.09.201767
Torsdagstur 28 september (2-timers ridetur kl 1800) - 2 h ride at 18 pm 28.09.201728.09.201767
Begynnarkurs i hovpleie/skoing 6-7 oktober 06.10.201707.10.2017Ingen / None11
HÝst rideleir09.10.201713.10.20171216
Ungdomsweekend27.10.201729.10.20171412
Voksenweekend10.11.201712.11.20171810
Ungdomsweekend24.11.201726.11.20171412
Ungdomsweekend26.01.201828.01.20181412
Ungdomsweekend23.02.201825.02.20181412